100:2•600+900+2-33*2?

+5
Ответы (2)
  1. 19 января, 14:46
    0
    100:2=50 50*600=30000 33*2=66 30000+900+2-66=30836
  2. 19 января, 16:56
    0
    100:2=50*600=30000+900+2=30902-66=30836