48*5*40+999 99

1 000 000-35*6*300

(500 300 - 274 890-225 010) * 600

(690 458 + 709 542) : 1000:2

+3
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 17:23
    0
    48*5*40+999 99=9600+99999=109 599

    1 000 000-35*6*300=1 000 000-63 000=937 000

    (500 300 - 274 890-225 010) * 600=400*600=240 000

    (690 458 + 709 542) : 1000:2=1400 000:1000:2=700