6 * (3 х+5 у) + 7 у-5 х=?

решите!

+4
Ответы (2)
  1. 21 июня, 02:26
    0
    6 * (3 х+5 у) + 7 у-5 х=18 х+30 у+7 у-5 х=13 х+37 у
  2. 21 июня, 03:08
    0
    18x+30y+7y-5x=13x+37y