Вычислите: 6 3/5-27/15+8 3/4-1 1/60

+1
Ответы (1)
  1. 19 мая, 07:50
    0
    396/60-108/60+8 45/60-1 1/60=4 48/60+8 45/60-1 1/60=12 32/60=12 8/15