32+9: (19-16) - 25 = 3*3*7 - (7*2-1) + 28:4 = 420:7*8-24:6 = 16+560:7-21 = 3*9-21:3 - (16-10) + 2 = (28:7) + (36:9+2*11) * 2-20=

+5
Ответы (1)
  1. 2 октября, 16:59
    0
    32+9: (19-16) - 25=10

    3*3*7-+7*2-1) + 28:4=57

    420:7*8-24:6=476

    16+560:7-21=75

    3*9-21:3 - (16-10) + 2=16

    (28:7) + (36:9+2*11) * 2-20=36