Выполните действие 1/30+7/30

+1
Ответы (2)
  1. 25 сентября, 04:34
    0
    Здес 1/30+7/30=8/30 и сокращаем на 2 8/2 / 30/2=4/15
  2. 25 сентября, 04:54
    0
    8/30 получается если 1/30+7/30