7-51/4

6-5 2/3

12-9 3/8

11-6 2/3

8-3 2/7

+3
Ответы (1)
  1. 12 февраля, 20:45
    0
    7 - 5 1/4 = 6 4/4 - 5 1/4 = 1 3/4

    6 - 5 2/3 = 5 3/3 - 5 2/3 = 1/3

    12 - 9 3/8 = 11 8/8 - 9 3/8 = 2 5/8

    11 - 6 2/3 = 10 3/3 - 6 2/3 = 4 1/3

    8 - 3 2/7 = 7 7/7 - 3 2/7 = 4 5/7