1/2+6 3/7

6+4 9/11

3/9+1 8/15

1/14+9 3/7

7 1/12+6

5/7+3/1/4

+4
Ответы (1)
  1. 24 марта, 20:07
    0
    1/2+6 3/7 = 6 13/14

    6+4 9/11 = 10 9/14

    3/9+1 8/15 = 1 13/15

    1/14+9 3/7 = 9 1/2

    7 1/12+6 = 13 1/12

    5/7+3/1/4 = 3 27/28