Вычисли 736*2*5 = 5*719*2 = 5*5*8 = (7*8) * (2*5) =

+1
Ответы (2)
  1. 1 мая, 15:16
    0
    736*2*5=7360, 5*719*2=7190, 5*5*8=200, (7*8) * (2*5) = 560.
  2. 1 мая, 17:10
    0
    1) 736*2*5=736*10=7360

    2) 5*719*2=719*10=7190

    3) 5*5*8=25*4*4=100*4=400

    4) (7*8) * (2*5) = 7*8*2*5=80*7=560