2 м сатину коштують 18 гр, А 1 м ситцю 4 гр. на сколько гривень метр сатмну дорожчий вид метра ситцю?

+3
Ответы (1)
  1. 24 июня, 06:40
    0
    1) 18:2=9 (грн.)

    2) 9-4=5 (грн.)