Реши уравнение 12*у = 12

+3
Ответы (2)
  1. 25 мая, 08:44
    0
    12*y=12

    12y=12

    y=12:12

    y=1
  2. 25 мая, 09:24
    0
    Ну очень просто 12*у=12

    у=12/12

    у=1