39+42:7-15 = 100-8*8 = 9*9-8*5=

83-72:9+25 = 91-7*7 = 9 * (9-8) * 5=

41+56:8-16 = 82-5*5 = 36:6*8-19=

+2
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 16:10
    0
    39+42:7-15 = 30

    100-8*8 = 36

    9*9-8*5=41

    83-72:9+25 = 90

    91-7*7 = 42

    9 * (9-8) * 5=45

    41+56:8-16 = 32

    82-5*5 = 57

    36:6*8-19=29