22857/3+15719-36960/4

+1
Ответы (2)
  1. 13 мая, 02:48
    0
    14098 ...
  2. 13 мая, 04:01
    0
    22857/3+15719-36960/4=14098

    1) 22857/3=7619

    2) 36960/4=9240

    3) 7619+15719=23338

    4) 23338-9240=14098