3*10 3*30 3*50 3*70 3*200 3*400 3*600 3*800

+1
Ответы (1)
  1. 21 мая, 07:25
    0
    3*10=30

    3*30=90

    3*50=150

    3*70=270

    3*200=600

    3*400=1200

    3*600=1800

    3*800=2400