18+945*938+8421*32841

+2
Ответы (1)
  1. 16 марта, 10:00
    0
    1) 945*938=916.410

    2) 8421*32841=276.554.061

    3) 18+916.410=916.428

    4) 916.428+276.554.061=277.470.489