W-438.639=26.745. W = 438639+26745. W=465384. 465384-438639=26745. 26745=26745

+5
Ответы (1)
  1. 3 мая, 10:48
    0
    W-438.639=26.745

    w=438.639+26.745

    w=465.384

    w=438639+26754

    w=465393