Помогите а) 14 х=5600 б) 19 у-у=90 в) 59-7 а=3 г) 45 х-13=122 д) 650:у=5 е) 62 х-12 х=5050 ж) 42+7 у-2 у=197 з) 37 а+20*8 а=65 и) 65329 р+6=6 к) 4 с+16=2 в6 л) 56 а-53 а=2000100000

+1
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 20:42
    0
    А) 5600:14=400 х=400

    б) 19 у-у=18 у=90 8) 90:18=5 у=5

    в) 59-3=56 56:7=8 в=8

    г) 122+13=135 135:45=3 г) 3

    д) 650:5=130 у) 130

    е) 62 х-12 х = 50 х 5050:50=101 х=101