25,2 : 3 1/2 + (6 - 4 1/3) * 0,6

+4
Ответы (1)
  1. 11 марта, 23:56
    0
    1) 25:3 1/2=25,2:3,5=7,2

    2) 6-4 1/3=1 2/3

    3) 1 2/3*0,6=5/3*6/10=1

    4) 7,2+1=8,2