3-целых 1-одна-третья: 8-цеых 1-одну 3-третью

+3
Ответы (2)
  1. 15 января, 11:11
    0
    = 10/3: 25/3 = 10/5 * 3/25 = 2/1*1/5 = 2/5 = 0,4
  2. 15 января, 11:26
    0
    3 1/3 : 8 1/3 = 10/3 : 25/3 = 10/3 * 3/25 = 2/5