3 1/6+2 2/3

8 5/7+2 1/14

1 5/16+1 1/2

6 7/10+9 5/20

+2
Ответы (1)
  1. 15 октября, 14:34
    0
    3 1/6 + 2 2/3 = 3 1/6 + 2 4/6 = 5 5/6

    1 5/16 + 1 1/2 = 1 5/16 + 1 8/16 = 2 13/16

    6 7/10 9 5/20 = 6 14/20 + 9 5/20 = 15 19/20