1) (-8) * 5

2) (-3,5) * 2

3) (-7) * 3

+1
Ответы (2)
  1. 11 мая, 06:52
    0
    1) (-8) * 5=40

    2) (-3,5) * 2=7

    3) (-7) * 3=21
  2. 11 мая, 08:50
    0
    1) - 40

    2) - 7

    3) - 21

    ...