7000-345, 9005-876, 100000-271, 300000-2468, 60500-32067, 37007-18032

+1
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 20:44
    0
    7000-345=6 555

    9005-876=8 049

    100000-271=99 729

    300000-2568=297 432

    60500-32067=28 434

    37007-18032=19 975