Болгиш17 ге тен толык емес болинди 11 ал калдык 16 га тен болса болингиш нешеге тен болады?

+5
Ответы (1)
  1. 19 октября, 20:50
    0
    11 * 17 = 187 + 16 (калдык) = 203

    болиндинин мани 203