1444

7-ге болгенде 1 калдык калатын ал 8-ге болгенде 2 калдык калатын ен киши натурал санды табындар

+1
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 20:56
    0
    Х/7=а (1)

    х/8=b (2)

    50

    50/7=7 (1)

    50/8=6 (2)