3 алма мен 1 алмурттын салмагы 10 шабдалынын салмагына тен, ал 6 алмурпен 1 алманын салмагы 1 алмуртпен тен. Канша шабдалынын салмагы 1 алмурпен тен болады

+2
Ответы (1)
  1. 17 июня, 02:44
    0
    3 а+6 а+1 а=10 ш

    3 а+1 а=10 ш-6 ш

    4 а=4 ш

    а=ш

    1 алмурт=6 ш+1 а=7 ш - 1 алмурт тен 7 шаб.