3,29+0,713

10,51-3,421

+2
Ответы (2)
  1. 1 июля, 02:35
    0
    3.29+0.713=4.003.

    10.51-3.421=7.089.
  2. 1 июля, 03:43
    0
    3,29+0,713 = 4,00310,51-3,421 = 7,089