Вычислить:

(-6) * 4 + (-3) * 8 + (-5) * (-3) + 2 * (-7) = ... ?

+3
Ответы (1)
  1. 30 июня, 22:18
    0
    (-6) * 4 + (-3) * 8 + (-5) * (-3) + 2 * (-7) = - 24-24+15-14 = - 47