1% от 1000 и 4% от 300

+1
Ответы (2)
  1. 26 апреля, 23:45
    0
    1% от 1000 1*1000/100=10

    4% от 300 4*300/100=12
  2. 27 апреля, 02:56
    0
    1% от 1000:100*1=10

    4% от 300:100*4=12