5+5=

150,5+3=

1000000+1000000=

-5,6+5,6=

555-555=

+2
Ответы (1)
  1. 30 марта, 01:55
    0
    5+5=10

    150,5+3=153,5

    1000000+1000000=2000000

    -5,6+5,6=0

    555-555=0