480+320) : 8 * (9+91=, 7200: (2+7) + (140-90) =

+1
Ответы (1)
  1. 27 ноября, 20:22
    0
    1) 480+320=800

    2) 91+9=100

    3) 800:8=100

    4) 100:100=1;

    1) 2+7=9

    2) 140-90=50

    3) 7200:9=800

    4) 800+50=850