2*9*7-23*57*234-200*54

+3
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 17:46
    0
    2*9*7-23*57*234-200*54=-317448

    1) 2*9=18

    2) 18*7=126

    3) 23*57=1311

    4) 1311*234=306774

    5) 200*54=10800

    6) 126-306774=-306648

    7) - 306648-10800=

    -317448