2 класс. Задача. Матем. Незнайка прочитал 6 книг, а Знайка-на 7 книг больше. Сколько книг прочитал Знайка?

+2
Ответы (2)
  1. 29 сентября, 18:33
    0
    6+7=13 книг прочитала знайка
  2. 29 сентября, 20:23
    0
    1) 6+7=13 (к.) - прочитал Знайка.

    Ответ: 13 книг.