6y-20=2 (5y-10-4y) Спасите

+2
Ответы (2)
  1. 28 ноября, 19:58
    -1
    6y - 20 = 10y - 20 - 8y

    6y - 10y + 8y = 20 - 20

    4y=0

    y=0
  2. 28 ноября, 21:46
    0
    6 у-20=2 (5 у-10-4 у)

    6 у-20=10 у-20-8 у

    6 у+8 у-10 у=-20+20

    4 у=0

    у=0