Реши пример 209*37-28*102+3424:8

+3
Ответы (1)
  1. 12 мая, 12:27
    0
    1) 209*37=7733

    2) 28*102=2856

    3) 3424/8=428

    4) 7733-2856=4877

    5) 4877-428=4449