У - 653, если у = 894

+1
Ответы (2)
  1. 1 мая, 20:34
    0
    У-653, если у=894

    894-653=241
  2. 1 мая, 21:13
    0
    Y - 653

    894 - 653 = 241

    Ответ: 241