Y = sin^4x + cos^4x Найти y^n - ?

+1
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 06:21
    0
    G (x) = - 3x-11, x0 = - 3 y'=-3 во всех точках. g (x) = 1/x, x0 = 0,5 y'=-1/x^2 y' (x0) = - 4