Решить (3^1/3-1) (3^2/3+3^1/3+1)

+1
Ответы (1)
  1. 27 мая, 03:56
    0
    (3/3-1) (3^2/3+3/3+1) = (1-1) (3^2/3+1+1) = 0 (3^2/3+1+1) = 0