9*9=

120*45=

125279:5683=

+2
Ответы (2)
  1. 13 мая, 07:38
    0
    9*9=81

    120*45=5400

    125279:5683=22
  2. 13 мая, 07:58
    0
    9*9=81, 120 * 45 = 5400