3 2/7 - 1 9/14 ровно?

+4
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 15:04
    -1
    3 2/7 - 1 9/14=23/7 - 23/14=23*2/7*2 - 23/14=46/14 - 23/14=23/14=1 9/14