285*354:45+48:300+245

+3
Ответы (2)
  1. 28 января, 02:47
    0
    1) 285 * 354=100890

    2) 100890:45=224.2

    3) 48:300=0.16

    4) 224.2+0.16=224.36

    5) 224.36+245=469.2
  2. 28 января, 04:10
    0
    1) 100890/45=2242

    2) 0,16+245=245,16

    3) 2242+245,16 = 2487,16