38016:72 13713:21 14504:49 3584:64

+5
Ответы (2)
  1. 30 апреля, 20:32
    0
    38016/72=528

    13713/21=653

    14504/49=296

    3584/64=56
  2. 30 апреля, 20:55
    0
    38016:72=528 13713:21=653 14504:49=296 3584:64=56