а) (4,5+х) * 3,1=28,52

б) 6,32 у-4,67 у+2,55 у=25,2

+2
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 05:35
    0
    а) (4,5+х) * 3,1=28,52

    4,5+х=28,52/3,1

    4,5+х=9,2

    х=9,2-4,5

    х=4,7

    б) 6,32 у-4,67 у+2,55 у=25,2

    4,2 у=25,2

    у=25,2/4,2

    у=6