5 2/6-5/6

2 1/3-2/3

4 5/9-8/9

3 1/12-1 5/12

6 3/7-3 5/8

С решением

+2
Ответы (1)
  1. 6 мая, 13:12
    0
    5 2/6-5/6=4 8/6/5/6=4 3/6=4 1/2

    2 1/3-2/3=1 4/3-2/3=1 2/3

    4 5/9-8/9=3 14/9-8/9=3 6/9=3 2/3

    3 1/12-1 5/12=2 13/12-1 5/12=1 8/12=1 2/3

    6 3/7-3 5/8=5 10/7-3 5/8=2 5/8