Автобус жолда 5 сагат жук машинасы 9 сагат болды автобус жук машинасынан 240 км кем журди егер олардын жылдамдыктары бирдей болса аркайсысы неше км жол журди

+5
Ответы (1)
  1. 27 июня, 19:26
    0
    240: (9-5) = 60

    60*5=300

    60*9=540