Автобус жолда 5-сагат ал жук машинасы 9-сагат болды. Автобус жук машинесинен 240-км кем журди. егер олардын жылдамдыктары бирдей болса аркайсысы неше км жол журген?

+3
Ответы (1)
  1. 8 октября, 05:37
    0
    240*9/5=452 км

    240/5=48

    48*9=452