Автобус жолда 5 сагатал жук машинасы 9 сагат болды автобус жук машинасынан240 км кем журди егер олардин жылдамдыктары бирдей болса аркайсысы неше км жол журеди

+5
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 02:13
    0
    1) 9-5=4

    2) 240:4=60

    3) 60*9=450

    4) 60*5=300

    автобус 300 км, жук машинасы 450 км журди