76 (5-267) : 43+45682-900,62=?

+1
Ответы (1)
  1. 10 мая, 10:06
    0
    1) 5-267=-262

    2) 76 * (-262) = - 19912

    3) - 19912:43=-463.07

    4) - 463.07+45682=45218.93

    5) 45218.93-900.62=44318.31