Выразите в требуемых величина.

См³

2812 мм³

0,05 дм³

0,3 дм³

+3
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 07:04
    0
    2812 мм³ / 1000=2,812 СМ

    0,05 дм³ * 1000=50 СМ

    0,3 дм³*1000=300 СМ