Система уравнений{2 х+4 у=-2 6 х-2 у=6

+1
Ответы (1)
  1. 7 сентября, 17:58
    0
    2 х + 4 у = - 2,

    6 х - 2 у = 6,

    х = (-2-4 у) : 2,

    6 * (-2-4 у) : 2 - 2 у = 6,

    -6 - 12 у - 2 у = 6,

    -14 у = 6 + 6,

    -14 у = 12,

    у = - 6/7,

    х = (-2-4 * (-6/7)) : 2 = (-14/7 + 24/7) : 2 = 10/7 * 1/2 = 10/14 = 5/7,

    ответ: (5/7; - 6/7)