38-___:___=30

85-___:___=80

60-___:___=57

80-___:___=71

___-___*4=40

___-___*___=0

___+___:___=10

___+___:___=18

___+___:5=12

___:___+5=12

5*___+___=12

___*___-15=13

+4
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 16:37
    0
    38-16:2=30

    85-15:3=80

    60-12:4=57

    80-90:10=71

    (20-10) •4=40

    (45-16) •0=0

    7+30:10=10

    17 + 6:6=18

    9+15:5=12

    49:7+5=12

    5•2+2=12

    14•2-15=13